YORGAN BATTANİYE YIKAMA

Yorgan, battaniye Yıkama Nasıl Yapılır?

Yorgan ve battaniyelerimiz, zamanla kirlenir, buna bağlı olarak da mayt akar ve bakteri ortamına dönebilmektedir. Yorgan ve battaniye silme ile Yorgan ve battaniyelerimiz temizliğini karıştırmamak gerekir. Yorgan ve battaniye silme işlemi, Yorgan ve battaniyelerimizin yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek sorunlu bir temizlik işlemidir.

Yorgan ve battaniyelerimizi yıkama işlemi; buharlı temizlik konusunda profesyonel firmalar tarafından profesyonel makinelerle özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Yorgan ve battaniye temizliği hijyenik bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir işlemdir.

Fethiye'de deneyimli personelimiz ev yorgan ve battaniyelerinizi evinizde modern makineler ve leke çözücü özelliği yüksek şampuanlarla yıkanır.

Hiçbir kimyasal ilaçla temizlenme imkanı olmayan yorgan ve battaniyelerinizi 170c’lik buhar ve güçlü vakum sistemi ile ilk günkü kadar hijyenik hale getirilmektedir.

Antibakteriyel Yorgan ve battaniye Yıkama
Fethiye'de biz iddialıyız Yorgan ve battaniyeleriniz en son teknoloji ürünü makinelerle bütün BAKTERİ ve AKARLAR DAN temizliyoruz.